Sprawdź nas:

Copyright by Niezależni Białystok © 2022-2023

03 maja 2022

Podsumowanie marszu
"Lockdown źródłem inflacji"

"Dziękujemy za drożyznę tym, którzy chcieli zamykania gospodarki". Uczestników marszu spaja niezgoda na przymus szczepień, niezgoda na podpisanie traktatu WHO (co w praktyce oznacza dyktaturę koncernów farmaceutycznych). Udział w marszu nie był aktem poparcia dla jakiejkolwiek partii politycznej.
 
30.04.2022 po marszu spotkaliśmy się na wypchanej po brzegi ludźmi sali konferencyjnej NOT o godz. 18:30 z dziennikarzami i autorami książek Piotrem Szlachtowiczem i Grzegorzem Płaczkiem,
 
Dzień później spotkaliśmy się w sali konferencyjnej Hotelu Pod Herbem, gdzie spotkaliśmy się dr Dorotą Sienkiewicz (prezes Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców), prof. Ryszardem Zajączkowskim, Justyną Sochą (STOP NOP), Jarosławem Dąbroskim (Stowarzyszenie "Nauczyciele dla Wolności), Pawłem Dankiewiczem (Stowarzyszenie "Nowa Polska Ponad Podziałami"), Jagodą z Poznania (Naród dla Pokoleń) oraz Andrzejem Sąsiadkiem, który poruszył m.in. temat szkodliwości glifosatu. Wieczorem 1 maja odbyło się ognisko integracyjne środowisk wolnościowych w Zajeździe Wiking.
 
W trakcie wypowiedzi mówców padły słowa krytykujące konkretne partie polityczne. My jako Stowarzyszenie Niezależni Białystok oficjalnie odcinamy się od odcinamy się od krytyki konkretnych partii politycznych, zwłaszcza krytyki partii, które sprzeciwiały się wprowadzaniu lockdownu i przymusu szczepień.
 
Udział w marszu nie był aktem poparcia dla jakiejkolwiek konkretnej partii politycznej. Dziękujemy Andrzejowi Kazberukowi za wysłanie zdjęć z marszu, a zdjęcia sekretarza i jego videoskrót podlinkujemy w późniejszym terminie.
 
Autor tekstu: Rafał Greś - prezes

videorelacja sekretarza:

 
Fotorelacja Sekretarza Stowarzyszenia: