Sprawdź nas:

Copyright by Niezależni Białystok © 2022-2023

25 sierpnia 2023

Rozmowy o Polsce z Prezesem Rafałem Gresiem

tekst pochodzi ze strony niezaleznemediapodlasia.pl

W dniach 8 i 11 sierpnia odbyły się przedwyborcze spotkania z kandydatem na Posła na Sejm, Rafałem Gresiem z Konfederacji. We wtorek spotkanie odbyło się w Piwiarni Warka w Łomży, natomiast w piątek – w małej sali Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT przy ul. Curie-Skłodowskiej 2 w Białymstoku.

Rafał Greś to 41 letni szachista pochodzący z Michałowa (właściciel szkoły szachowej ProGress w Białymstoku i organizator wielu turniejów szachowych, w tym pierwszego zorganizowanego turnieju podczas obostrzeń związanych z „pandemią” C-19), wolnościowiec (zorganizował kilka protestów i marszów przeciwko lockdownowi). W 2021 roku został prezesem Stowarzyszenia Niezależni Białystok. Skończył studia polityczne w Bydgoszczy.

Jest m.in. za prostymi i niskimi podatkami, za odbiurokratyzowaniem przedsiębiorczości oraz za zmniejszeniem rozdawnictwa i za ograniczeniem liczby pracowników administracji państwowej (przytacza statystyki, że obecnie jest zatrudnionych 850 tys, a w czasach, gdy nie było komputerów – 150 tys.). Na mężczyznę można zagłosować w wyborach 15.10.2023 r. skreślając poz. 10 na liście Konfederacji Wolność i Niepodległość. Część liderów Konfederacji (Mentzen i Bosak) zapraszają na spotkanie w dn. 25.08.2023 r. Spotkanie odbędzie się przy Rynku Kościuszki.

Galeria zdjęć pochodzi ze strony fotodabrowski.eu.