PAWEŁ S.DĄBROWSKI - SEKRETARZ

Ur. 8.06.1993 r. Z zawodu jest technikiem informatykiem. Pracuje jako specjalista ds. inwestycji w dużej firmie telekomunikacyjnej. Z zamiłowania - dziennikarz obywatelski.  Na swoim kanale na YouTube Wilk z Podlasia istniejącym ponad 10 lat pod różnymi nazwami zgromadził prawie 4. tys subskrypcji ale wypalił się. W 2022 roku wraz z działaczami wolnościowymi z Goniądza realizował serię Normalna Żywność. 9 czerwca 2022 zawiesił swoją działalność w Stowarzyszeniu, ale pół roku później wrócił. W październiku 2022 został krótkofalowcem i otrzymał znak wywoławczy: SQ4PS.

Kontakt: pawel@dabrowski93.eu
Strona domowa: www.SQ4PS.pl
Strona fotograficzna: www.FotoDabrowski.eu

ARKADIUSZ KLINICKI - VICEPREZES

Wieloletni pobyt w Wielkiej Brytanii umożliwił mu zdobycie doświadczenia zawodowego oraz umiejętności językowych, wykorzystywanych obecnie do prowadzenia własnej firmy. W skład firmy wchodzi palarnia kawy Kafejeto Palarnia, dwie kawiarnie Kafejeto Kawiarnia oraz Klubokawiarnia Duży Pokój i Kafejeto Cukiernia. Jako pracodawcę wyróżnia go profesjonalizm oraz ogromna wiedza na temat kawy. Pracownicy są dla niego największym i najważniejszym kapitałem. Prywatnie mąż i  tata dwójki sympatycznych pociech. Zainteresowania: żeglarstwo.

Kontakt: a.klinicki@kafejeto.pl

RAFAŁ GREŚ - PREZES

Ur. 8.09.1982 r. Absolwent Uniwersytetu w Bydgoszczy (kierunek: samorząd regionalny). Przedsiębiorca prowadzący własną szkołę szachową pod nazwą Progres, organizującą wiele turniei szachowych w Białymstoku i województwie podlaskim. Organizator niezliczonej ilości marszy i manifestacji na rzecz wolności. W latach 2014-2015 wydawał "Głos Michałowa".

Kontakt: rafalgres@tlen.pl,
 
tel. +48 517 315 444

Zarząd Stowarzyszenia

Sprawdź nas:

Copyright by Niezależni Białystok © 2022-2023

O Stowarzyszeniu

Celem Naszego Stowarzyszenia "Niezależni Białystok" jest polepszenie jakości życia ludzkiego, dlatego właśnie zakres sfery naszych zainteresowań jest bardzo szeroki. Celem Stowarzyszenia jest zrzeszanie wolnych ludzi stających przeciwko bezprawiu, ignorancji i manipulowaniu ludźmi w każdym obszarze. Stowarzyszenie kieruje się zasadą poszanowania godności, praw i wolności człowieka, zasadami, niezależności, przyjaźni oraz ideą dobra wspólnego. Stowarzyszenie ma na celu wspieranie społeczności lokalnej poprzez jej motywowanie i promowanie aktywnych i prospołecznych postaw, jak również wspieranie inicjatyw na rzecz wolności gospodarczej.

Promujemy i działamy na rzecz: 

 • Społeczeństwa Obywatelskiego 
 • Demokracji Bezpośredniej 
 • Praworządności 
 • Zdrowia oraz ekologii
 • Przeciwdziałamy lockdownowi, bo wiemy że on jest ojcem inflacji

 

Jesteśmy organizatorem kilku marszy wolnościowych w Białymstoku, m.in.

 • Zakończyć szaleństwo - 18.04.2021 r. (zorganizowany jako osoba prywatna)
 • Lockdown? Nigdy więcej - 20.06.2021 r. (zorganizowany jako osoba prywatna)
 • Marsz dzieci do szkoły - 16.08.2021 r. (zorganizowany jako osoba prywatna)
 • Marsz w obronie dr Doroty Sienkiewicz - 8.02.2022 r.

 

Zorganizowaliśmy również kilka prelekcji, m.in.

 • Spotkanie z Grzegorzem Płaczkiem i Piotrem Szlachtowiczem - 4.07.2022
 • Mistrz Świata mówie "NIE" lockdownowi - spotkanie z Piotrem Murdzią - 2.08.2021 r.
 • Spotkanie z dziennikarzem wolnościowym Markiem Majcherem "Czujny" i adwokatem Jackiem Dudziakiem - 14.11.2021 r.

Masz pytania lub propozycje? Napisz do nas!

KONTAKT